Rezonator Biofotonowy

Co to jest rezonator biofotonowy?

Urządzenie medyczne najnowszej generacji, posiada certyfikaty Unii Europejskiej, pomyślnie urządzenie przeszło badania kliniczne.Dodatkowo, skuteczność jego działania potwierdzona została w praktyce przez wielu lekarzy specjalistów, patrzących na pacjenta holistycznie. Rezonator przeznaczony jest do użytku nie tylko w klinikach, ale również w domu każdego człowieka świadomego zagrożeń wynikających z emisji negatywnego promieniowania np. urządzeń elektrycznych typu np. telewizor, komputer.

Jak działa urządzenie?

Rezonator stosowany jest w medycynie i rehabilitacji, działa na zasadzie rezonansu falowego, określanego mianem medycyny przyszłości. Doprowadza on do równowagi energetycznej a to z kolei jest podstawą skutecznego leczenia.

Urządzenie produkuje energię świetlną, dzięki której dochodzi do stymulacji, wywołując efekt rezonansu falowego z energią naszego ciała. Rezonator jest nadajnikiem a nasz organizm odbiornikiem tego falowania. Poprzez emitowanie małych impulsów świetlnych uzyskujemy duży efekt.

Przywrócony zostaje porządek systemu energetycznego człowieka, który jest zaburzony przez czynniki zewnętrzne takie jak: zwielokrotnione o kilka tysięcy natężenie pól elektromagnetycznych o niskiej częstotliwości (telefonia komórkowa, komputery, inne urządzenia elektryczne).

Dlaczego należy używać rezonatora codziennie?

Rezonator Biofotonowy „masuje energetycznie” cały organizm, poprawiając mikrokrążenie. W trakcie prowadzonych obserwacji klinicznych stwierdzono wysoką skuteczność rezonatorów w terapii wielu schorzeń takich jak:

  • migreny,
  • depresje,
  • bezsenność,
  • choroby sercowo-naczyniowe,
  • zapalenia stawów,
  • schorzenia nerek,
  • urazy sportowe.

Jedno urządzenie może mieć zastosowanie dla wszystkich domowników.

Dla kogo?

Urządzenie jest całkowicie bezpieczne dla człowieka, może być używane bez względu na wiek i płeć nawet przez kobiety w ciąży i dzieci w każdym wieku. Szczególnie zalecane dla środowisk medycznych, gdzie kontakt z chorymi osobami ma ogromny wpływ na stan energetyczny zdrowego człowieka.

Czy są przeciwwskazania?

Jedynym przeciwwskazaniem jest przeszczepiony organ innego dawcy. W każdym innym przypadku przeciwskazań nie ma. Brak skutków ubocznych.

W naszym pensjonacie możesz korzystać z urządzenia bezpłatnie.

Polecamy również książkę dr Krzysztofa Krupki pt. „Harmonia zdrowia – Jak przywrócić równowagę energetyczną człowieka”. Dowiesz się jak przywrócić równowagę prawidłowego przepływu energii… po przeczytaniu książki.

Warto to zrobić.

Energii nie widać „gołym okiem”, ale bez niej ŻYCIE NA ZIEMI by nie istniało.

Zacznij swoje życie od zmian, ale tych pozytywnych,
zacznij od siebie samego!

rezonator-biofotonowy-bv-harmonic1

Rezonator Biofotonowy